O mnie

 

Witaj,

Nazywam się Ania Amsolik, hotelarstwo to od wielu lat moja wielka pasja. Przygoda, która rozpoczęła się na studiach na Akademii Morskiej w Gdyni i niosła mnie od Władysławowa przez Sopot i Gdynię aż po dzień dzisiejszy. Dziś pomagam hotelom oddalonym nawet 200 km od miejsca, w którym żyję i pracuję. Moje najcenniejsze hotelarskie doświadczenie to pomoc w otwarciu oraz współtworzenie działu sprzedaży i marketingu sopockiego Sheratona.

Kocham marketing, analitykę i revenue management. Kocham tworzyć wartościowe treści i piękne grafiki. Fascynuje mnie potęga social mediów i ich realny wpływ na sprzedaż w naszej branży. Moje wieloletnie doświadczenie w hotelach zarówno sieciowych, biznesowych jak i butikowych, pozwala mi tworzyć ten blog.

Moimi Klientami są firmy, które potrzebują pozyskać więcej Klientów/Gości, ale nie mają czasu lub nie do końca orientują się w możliwościach, jakie niesie za sobą marketing online czy content marketing. Firmy, które nie mają pomysłu na social media i swój wizerunek w sieci. Hotele i restauracje, które nie chcą zatrudniać marketingowca na etat, ale jednak potrzebują bardzo spójnych działań w sieci i poza nią.

Mam nadzieję, że odnajdziesz tu to, czego szukasz 😉

Fajnie, że jesteś!

Pozdrawiam,

Ania Amsolik